Created with Sketch.

Намісник лаври від ПЦУ заявив, що його келію обікрали

07.04.2023, 16:05

На території Києво-Печерської Лаври пограбували келію, де проживав архимандрит Авраамій (Лотиш), який виконує обов'язки намісника Києво-Печерської лаври від ПЦУ.

Про це Українській правді повідомив архимандрит Авраамій.

Зокрема, зловмисники поцупили комп’ютер архимандрита та інші особисті речі.

Двері у приміщення виламали, а все, що не вкрали, просто потрощили.

Водночас у коментарі УП столичні правоохоронці зазначили, що їм не надходило повідомлення щодо інциденту.

Предстоятель ПЦУ призначив в.о. намісника лаври архимандрита Авраамія (Лотиша), який полишив УПЦ МП. Митрополит УПЦ МП Онуфрій одразу заборонив служіння архимандрита.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
07 квітня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
07 квітня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
07 квітня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
07 квітня, 13:01