• Головна
  • Новини
  • Напередодні Різдва міліція проводить роботу із священиками, а МНС обстежить храми...

Напередодні Різдва міліція проводить роботу із священиками, а МНС обстежить храми

24.12.2010, 08:44
Напередодні Різдва міліція проводить роботу із священиками, а МНС обстежить храми - фото 1
В Україні під час Різдвяних богослужінь 6-8 січня, в яких очікується участь близько 7 млн. осіб, забезпечуватимуть порядок більш як 25 тис. міліціонерів.

ohorona.jpgВ Україні під час Різдвяних богослужінь 6-8 січня, в яких очікується участь близько 7 млн. осіб, забезпечуватимуть порядок більш як 25 тис. міліціонерів.

Як передає УНІАН, про це 23 грудня на брифінгу в Києві повідомив перший заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Салимський.

За його словами, головне завдання міліції під час Різдвяних свят – не допустити будь-яких правопорушень, у тому числі й на релігійному ґрунті.

В.Салимський повідомив, що по всій країні у більш які 14 тис. культових спорудах плануються Різдвяні богослужіння і, як очікується, в них візьмуть участь до 7 млн. осіб. Найбагатолюдніші Богослужіння очікуються у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській і Хмельницькій областях.

За словами В.Салимського, щоб не допустити правопорушень і конфліктів на міжконфесійному ґрунті, міліція проводить роботу з священиками.

"Ми націлили дільничних, щоб вони провели роботу зі священиками, щоб не було конфліктів. Практично в усіх церквах побувають наші співробітники", – сказав він.

В.Салимський також повідомив про заплановані зустрічі правоохоронців з главами релігійних громад, на яких їх попередять про відповідальність за порушення чинного законодавства. Крім того, міліція спільно з представниками МНС планує обстежувати культові споруди на предмет дотримання правил пожежної безпеки.

В.Салимський запевнив, що міліція зробить все необхідне, щоб свято пройшло нормально.