"Не бійтеся мріяти", - голова оргкомітету Світового Дня Молоді звернувся до юних українців

"Не бійтеся мріяти", - голова оргкомітету Світового Дня Молоді звернувся до юних українців - фото 1
Під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці 15 липня молодь зустрілася з головою організаційного комітету Світового Дня Молод єпископом-помічником Лісабонським Амеріко Мануелем Алвесом Агуяром. Мета візиту голови організаційного комітету СДМ – вияв солідарності світової молодіжної спільноти з українською молоддю. Його приїзд в Україну також став нагодою поблагословити на паломництво понад 500 молодих українців, які поїдуть на Світовий День Молоді в Португалію.

Про це повідомляє Комісія УГКЦ у справах молоді.

Єпископ Амеріко зазначив, що Папа Франциск просив його зустрітися з молодими людьми, які не зможуть приїхати до Лісабона, тому він сьогодні в Україні. Голова оргкомітету СДМ розповів, що перед приїздом до Зарваниці відвідав Марсове поле у Львові, де поховані молоді українські захисники. Це зворушило його до сліз.

Українську молодь владика Амеріко закликав не боятися мріяти.

'Не бійтеся мріяти', - голова оргкомітету Світового Дня Молоді звернувся до юних українців - фото 117744

«Мої дорогі молоді друзі з України, — звернувся він, — не бійтеся мріяти! Бажаю вам сили, щоб боротися! Будьте творчими! Світові дні молоді — це зустріч, яка дозволяє долати всі перепони. Я прибув з Португалії з Фатімською Богородицею у своєму серці. Як гарно зустрітися з Богородицею і тут, в Україні. У серці Матері залишаємо наші радощі, наш сум, всі наші сльози й усмішки. Я прибув сюди, щоб молитися з вами, за вас і за всіх, хто зараз героїчно захищає свою країну. Молодь у Лісабоні вже чекає на вас. А тих, хто не зможе прибути або вже є у небі, я привезу в Лісабон у своєму серці».

Єпископ Амеріко завершив свою промову словами: «Слава Україні!»

Додамо, Світовий День Молоді — це зустріч молоді з усього світу. Це час для спілкування, обміну досвідом, культурою та спільної молитви. СДМ відбудеться у столиці Португалії — Лісабоні з 1 по 6 серпня 2023 року.