Новий номер журналу “Скинія”: Емоції. Інструкція з використання

"Скинія", №45 - фото 1
"Скинія", №45
Вийшов 45й номер журналу "Скинія", присвячений темі емоцій та як з ними справитися.

Маленькі та дорослі, бідні й багаті – усі ми сміємося та плачемо, дивуємося та журимося. Ми відчуваємо. Ми переживаємо. Ми живемо.

Емоції – це потужний ресурс, який робить людину більш людяною. Жодний штучний інтелект не здатний (і, скоріш за все, не буде здатний) переживати емоції. Можливо, у далекому майбутньому зможе їх майстерно імітувати, але відчувати емоції – це щось глибоко наше.

Як нам живеться з емоціями – нашими та чужими? Як їх усвідомлювати, чи можна ними керувати, як співдіяти з емоціями інших? І як емоції впливають на наш досвід віри? Як не звести свою віру лише до емоційних сплесків?

На ці та багато інших питань ми намагаємося шукати відповіді разом із фахівцями. Цього разу з нами будуть спілкуватися богослов о. Олег Кіндій, психологи Наталія Пилат та Олена Вонс і головний редактор Скинії о. Юрій Блажиєвський. Звісно, не забракне занурення в актуальну культуру та дайджесту важливих думок від провідних людей Церкви та суспільства.

Гадаємо, що цей рік приніс нам стільки різних емоцій, як мало який до того. Що ж, тим більш на часі наша розмова.

Також в номері Ви знайдете:

  • щоденні біблійні роздуми за літургійним календарем УГКЦ;
  • слова святих та Отців Церкви, рецензію на фільм, книгу та багато іншого…

Замовити журнал Ви можете на сайті https://skynia.org/, або написавши повідомлення на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/skynia.ua/ чи на скриньку skinia.ua@gmail.com

'Скинія', №45 - фото 57229
"Скинія", №45