Новий очільник Сумської ОДА після призначення прийшов по “благословіння” до митрополита УПЦ МП

08.12.2020, 09:46
Держава
Новий голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома одразу після призначення на посаду офіційно зустрівся з митрополитом Сумським і Охтирським УПЦ МП Євлогієм (Гутченком).

Новий очільник Сумської ОДА  після призначення прийшов по “благословіння” до митрополита УПЦ МП - фото 62960

 

Про це повідомила Новинарня з посиланням на прес-службу Сумської єпархії УПЦ МП.

“4 грудня 2020 року у приміщенні Сумського єпархіального управління відбулася зустріч митрополита Сумського і Охтирського Євлогія із головою Сумської обласної державної адміністрації Василем Хомою. Його високопреосвященство привітав новопризначеного очільника Сумської області із початком діяльності, благословив на плідні труди та побажав йому Божої допомоги”, – йдеться в повідомленні.

“Знаково, що жоден представник влади не приходив на зустріч до Євлогія з 2014 року після початку російської агресії проти України, а пан Хома порушив цей бойкот релігійної організації з духовним центром у країні агресорі – Російській Федерації. Навіщо головний державний чиновник на Сумщині бігає на зустрічі з російським церковним діячем? Цікаво, буде оцінка дій Хоми з боку офісу президента України?”, – прокоментував подію журналіст і релігієзнавець Андрій Ковальов у фейсбуці.