Новинки від "Свічадо": книжки, що дарують радість душі

Новинки від "Свічадо": книжки, що дарують радість душі - фото 1

Львівське видавництво "Свічадо" підготувало огляд новинок, які презентує Ярина Трояновська.

50 думок Патріярха Святослава

Новинки від 'Свічадо': книжки, що дарують радість душі - фото 58445

У травні цього року Главі УГКЦ Блаженнішому Святославові (Шевчуку) виповнилося 50 років. Ювілейний рік для нього і всієї Церкви став роком нового досвіду і випробовувань, пошуку та реалізації нових ідей.

Видавництво “Свічадо” підготувало у дарунок Блаженнішому збірку “50 думок Патріярха Святослава”, у якій вміщені фрагменти богословських роздумів. У них йдеться про стосунки людини з Богом, Церквою та окремими особами.

Як ділитися своєю вірою і бути добрими батьками для власних дітей? Що є добром і як розпізнати зло? Як не загубитися у соціальних мережах і чи є християнські цінності частиною культури? Як любити ближнього і служити йому? 50 влучних думок Патріярха про подружжя, сповідь, війну і політику, свободу і святість, церкву і державу — фрагменти його пастирських послань, проповідей, книжкових видань тощо.

Ця книжка для всіх християн, які прагнуть духовного вдосконалення, а також для серця кожної людини, яке прагне Бога.

о. Олександр Мень. Як читати Біблію?

Новинки від 'Свічадо': книжки, що дарують радість душі - фото 58442

Скільки разів ми бралися до читання Святого Письма і скільки питань у нас виникало під час цього процесу? Напевне багато. Щоби не знеохотитися до читання, варто мати під рукою доступний коментар. Тоді незрозумілі тексти та вислови відкриють перед Вами суть написаного, покажуть глибокий світ взаємопов'язаних подій, розкажуть чим вони зумовлені, познайомлять Вас з особами і фактами Старого і Нового Завітів. Так читання Біблії стане осмисленою частиною Вашого життя, необхідною у духовному зростанні християнина.

Відомий російський богослов, проповідник, духовний автор отець Олександр Мень пояснює значення образів, символів, деяких біблійних історичних подій та археологічних пам’яток тощо.

Всі біблійні тексти супроводжуються коротким науковим коментарем. До книги включені коротка бібліографія, схема біблійних джерел, стислий словничок, хронологічні таблиці історії Стародавнього Сходу і мапи.

Книга складається з трьох частин.

Френсіс Чен. Забутий Бог

Новинки від 'Свічадо': книжки, що дарують радість душі - фото 58443

Во Ім'я Отця, і Сина, і... Ми молимося в ім'я усіх трьох, але часто живемо з думкою лише про перших двох, не надаючи належного значення третій особі — Святому Духові.

Френсіс Чен, автор книжки “Забутий Бог”, нагадує християнам, що вони були створені та спасенні не для того, щоби пройти певний шлях на землі. Настав час нам повернутися до забутого Божого Духа, наповнюватися його силою, відкрити життя, якого очікує від нас Бог і для якого ми створені.

Видання у якомусь сенсі інтерактивне — на початку кожного розділу цієї книги є QR-код. За його допомогою автор запрошує читача на щиру і особисту розмову. Скориставшись ним, можна переглянути відео до кожної теми.

Книжка “Забутий Бог” — результат екуменічної співпраці християнського видавництва “Кана” та видавництва “Свічадо”. Попередні два спільні проєкти “Не фан” та “Ревна молитва” користуються великою популярністю серед читачів.

Владика Венедикт Алексійчук. Школа молитви

Новинки від 'Свічадо': книжки, що дарують радість душі - фото 58444

— Чи Бог завжди чує наші молитви?
— Як треба молитися і як зосередитися на молитві?
— Чи є молитви більш і менш дієві?
— Чому важко молитися і як підтримувати молитву у собі?

Відповіді на ці та інші запитання знаходимо у новій книжці владики Венедикта "Школа молитви". Тут у легкій та доступній формі вміщено найважливіші поради про молитовне життя християнина. Автор детально і доступно пояснює аспекти приватної молитви і молитви літургійної, піднімає важливі питання потреби перекладів літургійних текстів та нового осмислення нашої молитовної традиції.

Автор своєю книжкою заохочує нас до молитовної практики, до розмови з Богом, до молитви як до способу виховання людини. У книжці широко і доступно описані різні перешкоди в молінні, рівень психологічних та змінних емоційних настроїв людини, що впливають на молитву і вказано різні шляхи подолання цих перепон.

Новинки від 'Свічадо': книжки, що дарують радість душі - фото 58446

Вересень — пора появи календарної продукції на новий 2021 рік. Щоденники, тижневики, церковні настінні календарі, перекидні і календарі-гірки — великий асортимент для вибагливого покупця уже у продажу. І, звісно, "Календар щасливої і жінки" та "Календар щасливого чоловіка". Детальну інформацію можна отримати на сайті видавництва та наших сторінках у соціальних мережах.