• Головна
  • Новини
  • Новообраний голова УЄА: «Якби церква була в єдності, ніхто б не зазіхнув на нашу країну»...

Новообраний голова УЄА: «Якби церква була в єдності, ніхто б не зазіхнув на нашу країну»

16.02.2016, 14:45
14 лютого у Києві відбулася ІV Конференція Українського Євангелічного Альянсу (УЄА). Головним підсумком події стало призначення Валерія Решетинського головою УЄА і присвоєння Альянсу статусу «національного».

14 лютого у Києві відбулася ІV Конференція Українського Євангелічного Альянсу (УЄА). Головним підсумком події стало призначення Валерія Решетинського головою УЄА і присвоєння Альянсу статусу «національного».

У щорічній конференції УЄА взяли участь представники церков і об'єднань, а також християнських навчальних закладів та наукових товариств.

Єпископ об'єднання «Українська місіонерська церква» Валерій Решетинський на посаді голови УЄА став наступником Ростислава Крижановського, що героїчно пішов з життя у 2014 році, врятувавши дитину, яка тонула. Новообраний голова звернувся до присутніх з і словом про необхідність об'єднання церкви:

«Головне – єдність, без цього церква не зможе виконати свого призначення. А її призначення зараз – діяти, тому що це час особливого виклику, – зазначив Валерій Решетинський, – Ми повинні об'єднатися і створити духовний фронт, лише так ми зможемо передати християнські цінності і світогляд нашому народу, яких він гостро потребує».

В ході конференції відбулися два нагородження. Віце-президент Товариства «Знання» України Василь Кушерець відзначив Валерія Решетинського дипломом «За багаторічний внесок в інтелектуальне і духовне збагачення народу». А генеральний секретар УЄА, голова СХПУ Костянтин Шаповалов нагородив орденом «Георгія Переможця» II ст. військового капелана Анатолія Кушнірчука, який посів друге місце в номінації «Людина року в українському християнстві-2015».

Нагадаємо, що Український Євангелічний Альянс є частиною всесвітнього руху, заснованого в 1846 році у Лондоні. На сьогодні Всесвітній Євангелічний Альянс об'єднує 2 млн. церков, 600 млн. віруючих, понад 100 міжнародних організацій у 129 країнах світу. Головною метою руху є подолання негативних наслідків розділу серед християн, а також досягнення єдності.