У Полтаві храм УПЦ МП відключили від газу через підозру у його крадіжці

10 лютого, 13:54
Суспільство
У Полтаві храм УПЦ МП відключили від газу через підозру у його крадіжці - фото 1
Компанія "Полтавагаз" знайшла самовільно встановлене газове обладнання в Свято-Троїцькому храмі УПЦ МП в Полтаві і опломбувала його.

Про це повідомило місцеве видання "Полтавщина", пише LB.ua.

"У них стоїть два котла. Один із них, великий, споживає газу більше, ніж враховує лічильник. Тобто, лічильник працює на максимумі, але не враховує реальні об’єми споживання газу. По суті — це крадіжка газу. Ми опломбували самовільне обладнання і готові до діалогу. Але поки з нами ніхто з цієї релігійної громади не контактує", - розказав в.о. голови правління "Полтавагазу" Олександр Чухрай.

Незаконний котел знайшли під час технічного обслуговування газового обладнання Хрестовоздвиженського монастиря, на території якого стоїть церква.

Працівник котельні при храмі, розказав, що котли стоять вже багато років. Свого часу і котел, і лічильник були встановлені газовиками й питань до релігійної громади не виникало. На його думку, газовики прийняли помилкове рішення.

За даними "Полтавагаз збуту", ціна на природний газ для промислових споживачів та бюджетних і релігійних організацій в регіоні з 1 січня 2021 року була встановлена на рівні 8,91 грн за кубометр, а в лютому зросла до 9,96 грн.

Теги: #Газ