Очільник УПЦ МП засудив звірства у Бучі, але не назвав тих, хто їх чинив

05 квітня, 09:59
Суспільство
Очільник УПЦ МП засудив звірства у Бучі, але не назвав тих, хто їх чинив - фото 1
Митрополит Онуфрій, Предстоятель УПЦ Московського Патріархату зробив заяву у зв'язку з масовими воєнними злочинами росіян в Україні. Проте він жодним словом не вказав, хто вчинив масові вбивства цивільних.

Не називаючи винуватців, Митрополит Онуфрій заявив, що убивць і насильників чекає суд Божий, інформує Главком.

«Із сьогоднішніх новин дізнався про те, що трапилося в Бучі. Це жахливо. Скорбота наповнила моє серце. Тих, хто вчинив це насильство, віддаю на суд Божий, від якого ніхто не зможе сховатись», – заявив Митрополит Онуфрій.

Очільник УПЦ МП засудив звірства у Бучі, але не назвав тих, хто їх чинив - фото 90693

 


За офіційною версією Російської Федерації, жодних убивств у Бучі не було. Росія заперечує причетність своєї армії до розстрілів цивільного населення й намагається довести, що відео та фотографії з передмістя Києва є постановкою і фейком.

Нагадаємо, 2 квітня стала відома інформація про звірства окупантів. Росіяни вбивали та гвалтували, знущалися й катували людей. На шокуючих фото з Бучі, які згодом з'явилися у мережі, можна побачити, що окупанти вбивали зв'язаних людей.

Під час зачистки від ДРГ та нерозірваних боєприпасів у Бучі українські захисники знайшли також братську могилу з понад 280 тілами мирних мешканців з ознаками насильницької смерті.

На узбіччях лежали тіла застрелених жінок, які окупанти намагалися спалити.

Світові лідери не змогли обійти увагою звірства росіянин. Дії армії РФ засудили у всіх європейських країнах і організаціях. У зв'язку з цим в ЄС заявили, що готують нові санкції проти Росії.