Окупанти пишуть на снарядах "Христос воскрес" і готують обстріли на Великдень

23.04.2022, 17:15
Культура
Окупанти пишуть на снарядах "Христос воскрес" і готують обстріли на Великдень - фото 1
Окупанти готують обстріли мирного населення та українських захисників на Великдень. Також Вони пишуть на снарядах "Христос воскрес!".

Про це свідчать нові телефонні розмови росіян, які перехопила та опублікувала в Telegram Служба безпеки України, передає УНІАН.

Так, російські військові планують збільшити кількість обстрілів на Великдень. У розмові зі своєю дружиною окупант розповів про те, як він і його товариші по службі "розважаються" на війні в Україні.

"Наші пацани пасхалки хохлам готують. Танкісти на снарядах пишуть "Христос воскрес!" Розважаємося, як можемо", - стверджує військовий з РФ.

Крім цього, окупант розповів дружині про проблеми. Воювати проти України вже мало хоче. Росіянин служить в підрозділі, який стоїть в Миколаївській області. Виявилося, з 19 чоловік в його взводі всього залишилися тільки семеро. Решта вже знищені або втекли.

"Тут нікого не додають. Навпаки - всі їдуть! Кого нам додавати? Тут всі біжать! У нас з бригади звільнилося вже 600 осіб... Тут залишилися тільки найстійкіші і алкаші", - заявив окупант.