Зеленський у Бабиному Яру вшанував пам'ять жертв Голокосту

27 січня, 14:33
Культура
Зеленський у Бабиному Яру вшанував пам'ять жертв Голокосту - фото 1
Президент Володимир Зеленський вшанував пам'ять жертв Голокосту.Він встановив лампадку біля меморіального знака "Менора" на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Сьогодні, як і завжди, Україна вшановує памʼять мільйонів жертв Голокосту. Ми знаємо й памʼятаємо, що байдужість убиває разом із ненавистю. Байдужість і ненависть завжди тільки вдвох здатні творити зло", – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що кожен, хто цінує життя, має проявляти рішучість, коли треба рятувати тих, кого прагне знищити ненависть.

"Сьогодні ми повторюємо ще вагоміше, ніж раніше: ніколи знову – ненависті; ніколи знову – байдужості. Що більше народів світу подолають байдужість, то менше простору у світі залишиться для ненависті", – зазначив він.

У церемонії також взяли участь керівник ОП Андрій Єрмак, представники дипломатичного корпусу європейських країн, США й Канади.

Нагадаємо, сьогодні, 27 січня, в Україні та світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Читайте також:

Єврейські громади у Чернівцях та Вінниці сьогодні проведуть меморіальні заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Представників РФ не запросили на церемонію до 78-ї річниці визволення концтабору Аушвіц.