Окупанти увірвалися до храму ПЦУ в Криму та зірвали Богослужіння

"Силовики" Центру "Е" складають протокол. Фото: ІА "ГОлос Криму" - фото 1
"Силовики" Центру "Е" складають протокол. Фото: ІА "ГОлос Криму"
Представники «силових структур» окупаційної влади під час Богослужіння увірвалися до приміщенні чоловічого монастиря Святого Димитрія Солунського Православної Церкви України в селі Балки Білогірського району.

За отриманою інформацією ці незаконні дії здійснили слідчі «Центру протидії екстремізму» м. Сімферополя, керівником яких є майор Горєванов Володимир Вікторович, повідомляє Голос Криму.

Настоятеля монастиря архимандрита Даміана змусили зупинити ранкове Богослужіння. Свої дії «силовики» пояснюють тим, що настоятель храму здійснює ніби то незаконні дії, звершуючи молитву в приміщенні у не відповідністі до російського законодавства. Діють вони за рішенням «Міністерства юстиції Республіки Крим».

«Службу заборонили проводити, всіх заставили вийти на подвір`я монастиря і почали складати протоколи» , – повідомив митрополит Климент Сімферопольський та Кримський ПЦУ.

Чоловічий монастир Святого Димитрія Солунського Православної Церкви України Криму є одним із семи парафіяльних структур Православної Церкви України Криму, що залишилися та надалі здійснюють молебні в окупованому Криму.