Омбудсмен Денісова вимагає прийняття законів про «одностатеві партнерства» та покарання критиків ЛГБТ

Омбудсмен Денісова вимагає прийняття законів про «одностатеві партнерства» та покарання критиків ЛГБТ - фото 1
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова 18 березня вручила голові відповідного комітету парламенту щорічну доповідь за 2020 рік.

Про це прозвітувала сама уповноважена повідомляє сайт "Політична теологія".

У своєму звіті Денісова нарікає на те, що не приймати ЛГБТ-ідеологію дозволяють собі не тільки пересічні українці, але й окремі політики, чиновники, представники ЗМІ. Також вона скаржиться на те, що Верховна Рада не реалізувала спрямовані на впровадження ЛГБТ-ідеології рекомендації із попередньої щорічної доповіді.

Денісова вимагає від парламенту прискорити розгляд та прийняття законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)» (реєстр. № 0931 від 29.08.2019). Цей проект закону передбачає запровадження адміністративної відповідальності для осіб, які застовують так звану «мову ненависті», виявом якої можна вважати виразне неприйняття ідей про «нормальність» розладів сексуальної орієнтації та статевої ідентичності.

Від Кабінету міністрів Денісова вимагає розробити та подати на розгляд Верховної Ради два законопроекти: про «легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав» та про «внесення змін до Закону України “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні” щодо доповнення визначення терміна “дискримінація” ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».

Крім того, Денісова хоче, аби Міністерство охорони здоров’я дозволило гомосексуалістам бути донорами крові попри високі показники захворювання на ВІЛ/СНІД, а також вимагає від поліції попри відсутність чіткої нормативної бази «досліджувати мотив нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності під час розслідування правопорушень та у разі наявності відповідного мотиву, здійснювати кваліфікацію правопорушень за статтею 161 Кримінального кодексу України», тобто статтею про порушення рівноправності громадян.