• Головна
  • Новини
  • Організація "Збережи Старий Київ" закликає прийти на пікет проти "рейдерства УПЦ в столиці"...

Організація "Збережи Старий Київ" закликає прийти на пікет проти "рейдерства УПЦ в столиці"

09.12.2010, 13:57
Організація "Збережи Старий Київ" закликає прийти на пікет проти "рейдерства УПЦ в столиці" - фото 1
Висловити свою незгоду фінансуванню з бюджету Києва церковних організацій, зокрема УПЦ, закликали киян та гостей міста представники організації «Збережи Старий Київ». За їх словами, такий протест можна буде висловити під стінами КМДА 11 грудня об 11.30 під час акції протесту.

Збережи Старий КиївВисловити свою незгоду фінансуванню з бюджету Києва церковних організацій, зокрема УПЦ, закликали киян та гостей міста представники організації «Збережи Старий Київ». За їх словами, такий протест можна буде висловити під стінами КМДА11 грудня об 11.30 під час акції протесту. Організатори наголошують, що до заходу не причетна жодна політсила.

«"НІ" буде сказано планам захоплення УПЦ (МП) Києва. Нагадуємо, на місці руїн стародавнього храму Київської Русі — Десятинної церкви — у відповідності до указу Януковича побудують храм УПЦ (МП).

Представники цієї конфесії роблять постійні спроби захопити зелені зони столиці – парк "Юність", сквер на проспекті Науки, сквер на перетині вулиць Гончара та Б.Хмельницького, парк по вул. Уманській.

Останній рік ведеться захоплення попами по класичній схемі "капличка" -> "церквушка" -> "соборище з паркінгом та сауною для паломників" в кількох парках на Виноградарі та Куренівці: Кобзарський провулок, площа Фрунзе, пл. Інтернаціональна та інші», — йдеться у повідомленні організації «Збережи Старий Київ» Живому Журналі.

Свій протест організатори, як сказано далі, висловлять також виділенню з бюджету столиці 11 млн. гривень  на будівництво Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ біля станції метро "Либідська".

«Cьогодні розмах корупції сягнув за усі межі! Ми – проти! Кияни заперечують, щоб за рахунок бюджету Києва підтримувати церковні організації», — наголошують організатори акції протесту. Вони пригадують, що у поточному році дефіцит бюджету Києва складе близько 1,7 мільярдів гривень.

«11 грудня об 11-30 запрошуємо всіх прийти під КМДА і сказати своє НІ такій безвідповідальній бюджетній політиці!», — закликають представники організації «Збережи Старий Київ».