Created with Sketch.

Освячено будинок Національного історичного музею у Києві

30.04.2015, 12:03

Чин освячення будинку музею 28 квітня очолив Глава УПЦ КП Патріарх Філарет.

Чин освячення будинку музею 28 квітня очолив Глава УПЦ КП Патріарх Філарет.

Після освячення у проповіді він зазначив, що на Сході триває неоголошена війна Росії проти України. Але ця війна розпочалася набагато раніше і полягала вона не так у тому, щоб привласнити українські землі, а у тому, щоб привласнити і переписати українську історію. Але ми віримо, наголосив Глава УПЦ КП, у те, що зможемо відновити правдиву історію та перемогти у війні на Сході, тому що з нами Бог.

Генеральний директор Національного історичного музею України Тетяна Сосновська подякувала Патріарху Філарету за візит та освячення. Предстоятель Київського Патріархату наостанок благословив працівників музею.

Зазначимо, що будинок музею був вперше освячений та відкритий ще 1904 року. Про це повідомляє Прес-служба УПЦ КП.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28