Папа Франциск прибув у Португалію

02.08.2023, 15:00
Світові
Папа Франциск прибув у Португалію - фото 1
Сьогодні, 2 серпня, о 9:40 місцевого часу (11:40 – київського) у Лісабоні приземлився літак, на борту якого перебував Папа Франциск. Мета візиту понтифіка до Португалії - участь у Світовому Дні Молоді.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Святішого Отця біля трапу зустрічав президент Португалії Марсело Ребело де Соуза. Діти вручили Папі квіти. Після короткої бесіди з президентом, Святіший Отець від’їхав до Беленського національного палацу – офіційної резиденції Глави держави, де відбудеться церемонія привітання та візит ввічливості, після чого – зустріч з представниками влади, дипломатичного корпусу та громадянського суспільства в розташованому неподалік Беленському палаці культури.

Папа Франциск перебуватиме в Португалії до 6 серпня, що стане найтривалішим перебуванням Наступника святого Петра в цій країні.

Нагадаємо, Світовий День Молоді відбудеться у столиці Португалії — Лісабоні з 1 по 6 серпня 2023 року.

Участь у СДМ у Лісабоні беруть єпископи УГКЦ.

У суботу, 5 серпня, у Лісабоні відбудеться Божественна Літургія за мир в Україні, яку очолить владика Гліб Лончина, Апостольський адміністратор Паризької єпархії, проповідь виголосить владика Діонісій Ляхович, Апостольський екзарх в Італії.

Кульмінаційним моментом програми СДМ є зустріч молоді зі Святішим Отцем Франциском, який у п’ятницю, 4 серпня, о 18:00 очолить Хресну Дорогу, а у неділю, 6 серпня, о 9:00 — Божественну Літургію.