Папа Франциск здійснить офіційний візит до Іраку (програма візиту)

09.02.2021, 15:23
Католики
Папа Франциск здійснить офіційний візит до Іраку (програма візиту) - фото 1
Молитва з місцевими християнами та міжрелігійні зустрічі, перемовини з представниками влади та вшанування жертв війни. Такими подіями буде позначена запланована на початок березня подорож.

У Ватикані оприлюднили програму Апостольської подорожі Папи Франциска до Іраку, що запланована на 5-8 березня 2021 року та включатиме відвідини Багдада, Аль-Наджафа, Ура, Мосула та Карадоша. Візит відбудеться під гаслом: «Ви всі – брати», повідлмляє Радіо Ватикану.

До Багдада, столиці Іраку, Святіший Отець відлетить вранці, в п’ятницю 5 березня. Після офіційної зустрічі в аеропорту, там же відбудеться зустріч з Прем’єр-міністром, після чого Папа від’їде до президентського палацу, де відбудеться офіційна церемонія привітання, візит ввічливості до Глави Держави та зустріч з представниками влади й дипломатичного корпусу, під час якої Глава Католицької Церкви виголосить першу промову. День завершиться зустріччю з єпископами, священиками, богопосвяченими особами та катехитами, що відбудеться у сиро-католицькому катедральному соборі.

Вранці, 6 березня, Глава Католицької Церкви відлетить до Аль-Наджафу, де зустрінеться з Великим Аятолою Саїдом Алі аль-Сістані. Опісля він відлетить до Насірії, де в долині Ура відбудеться міжрелігійна зустріч, по завершенні якої Папа повернеться до Багдада, де ввечері відслужить Святу Месу в халдейському катедральному соборі святого Йосифа.

В неділю, 7 березня, Святіший Отець відлетить до Ербіля, а звідтіля – до Мосула, де відбудеться молитва за жертви війни. Наступною зупинкою стане Карадош, де Наступник святого Петра зустрінеться з місцевою громадою, з якою помолиться «Ангел Господній». Після Святої Меси в Ербілі Папа повернеться до Багдада, звідки наступного дня відлетить до Рима.