Папа: "Не звикаймо до війни, залишаймося близькими з українським народом"

22 травня, 10:40
Католики
Папа: "Не звикаймо до війни, залишаймося близькими з українським народом" - фото 1
Після проказування недільної молитви Папа Франциск 21 травня знову говорив про Україну, закликаючи не звикати до конфліктів і насильства.

Джерело: Vaticannews

«Дорогі браття й сестри, це сумно, але через місяць після спалаху насильства в Судані ситуація залишається важкою. Підтримуючи вже досягнені часткові угоди, повторюю свій щирий заклик відкласти зброю та прошу міжнародну спільноту не щадити жодного зусилля, щоби причинитися до переважання діалогу та полегшити страждання населення», – сказав Папа Франциск, промовляючи до учасників молитви «Царице Неба».

Понтифік додав: «Будь ласка, не звикаймо до конфліктів і насильства. Не призвичаюймося до війни, прошу вас. І надалі виявляймо близькість багатостраждальному українському народові».

Святіший Отець також склав привітання і подяку журналістам з нагоди Всесвітнього дня суспільних комунікацій, побажавши, щоб вони «завжди служили правді та спільному благу». Він теж нагадав, що розпочинається Тиждень Laudato si’, заохочуючи всіх «співпрацювати в піклуванні про наш спільний дім».