Папа подякував Міжнародній католицькій комісії з міграції за підтримку біженців, особливо з України

31 травня, 11:30
Католики
Папа подякував Міжнародній католицькій комісії з міграції за підтримку біженців, особливо з України - фото 1
У посланні учасникам пленарної ради Міжнародної католицької комісії з міграції, заснованої 70 років тому, Папа Франциск подякував за всю працю, яку Міжнародна католицька комісія з питань міграції виконала за ці роки. Особливий акцент Папа зробив на біженцях з України.

За повідомленням Радіо Ватикану, пленарна рада зібралася, щоби обрати нове керівництво, затвердити нові статути та накреслити напрямні на найближче майбутнє. Папа використав цю нагоду, щоб подякувати Міжнародній католицькій комісії з міграціїза працю.

«Від щирого серця дякую вам за всю ту працю, яку виконала комісія протягом цих сімдесяти років. Чимало з цих дій мали справді вирішальний вплив. Дякую вам, зокрема, за великодушні зусилля з метою допомогти Церквам дати відповідь на виклики, пов’язані з масовим переміщенням людей, викликаним війною в Україні. Йде мова про найбільше переміщення біженців у Європі після другої світової війни», – пише Папа, додаючи, що не можемо також забувати про мільйони прохачів притулку, біженців і переміщених осіб в інших частинах. «Як Церква, – підсумовує він, – хочемо служити всім й енергійно трудитися на користь будування майбуття миру».