Папа призначив трьох жінок у Дикастерію у справах єпископів

14.07.2022, 09:18
Світові
Папа призначив трьох жінок у Дикастерію у справах єпископів - фото 1
У середу, 13 липня, офіційні представники Ватикану повідомили, що Папа Франциск призначив нових членів Дикастерії в справах єпископів.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

У цьому переліку є діючі кардинали Андерс Арбореліус, Хосе Адвінкула, Жозе Толентіно де Мендонса, Маріо Ґрек, кардинали-номінати Артур Рош, Лазар Ю Хун Сік, Жан-Марк Авелін, Оскар Кантоні, архиєпископ Дражен Кутлеша, єпископ Поль Тайґ, настоятель Абатства Святого Павла за мурами абат Донато Ольярі, а також три жінки: сестра Рафаелла Петріні, Генеральна Секретарка Губернаторства Держави-Міста Ватикану, сестра Івонн Ренґут, колишня Головна Настоятелька сестер салезіянок, та Марія Лія Сервіно, Голова Всесвітньої спілки жіночих католицьких організацій.

Серед завдань Дикастерії в справах єпископів – вирішення справ, пов’язаних із створенням і реорганізацією структур Римо-Католицької Церкви, за винятком теренів, які перебувають у компетенції Дикастерії в справах євангелізації, а також справ, які стосуються призначення відповідних єрархів.

Минулого тижня в інтерв’ю для інформагентства «Reuters» Папа Франциск заявив про те, що жінки будуть залучені до процесу призначення нових єпископів.