Папа розпочав паломництво миру на африканський континент

31 січня, 17:52
Світові
Папа розпочав паломництво миру на африканський континент - фото 1
Папа Франциск 31 січня розпочав 40-й міжнародний апостольський візит, «екуменічну прощу миру та примирення» до Африки. Єпископ Риму відвідає Демократичну Республіку Конго, а 3 лютого – Південний Судан, де пробуде до 5 лютого.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Перед тим як залишити Ватикан Папа Франциск зустрівся з групою мігрантів і біженців, що походять із ДР Конго та Південного Судану. Ці люди отримали підтримку з боку центру «Асталлі», яким у Римі опікуються єзуїти. Разом з ними на зустрічі був Префект Дикастерії харитативного служіння кардинал Конрад Краєвський.

Прибувши до аеропорту у Римі, Папа Франциск зупинився біля пам’ятника полеглим у Кінду - 13 італійських авіаторів, які були вбиті в Конго 11 листопада 1961 року. Святіший Отець підніс молитву за жертв цієї трагедії та за всіх тих, хто втратив життя, беручи участь у гуманітарних і миротворчих місіях.
31 січня о 14 годині 33 хвилини за місцевим часом літак зі Святішим Отцем на борту приземлився у міжнародному аеропорту Кіншаси.

В аеропорту Святішого Отця зустріли Апостольський нунцій монсеньйор Етторе Балестреро, прем'єр-міністр Конго та діти в національному одязі, які піднесли ватиканському гостю букети квітів.

Після вітальної церемонії Єпископ Риму вирушив до Палацу нації, розташованого в районі Гомбе на півночі Кіншаси, де о 17 годині зустрінеться з президентом Демократичної Республіки Конго, політичною та релігійною владою, представниками громадянського суспільства та дипломатичного корпусу.

Після закінчення офіційної зустрічі, близько 18 години, Святіший Отець вирушить автомобілем до резиденції місцевої Апостольської нунціатури.