Папа склав співчуття всім, хто оплакує втрату через землетрус у Туреччині і Сирії

07 лютого, 12:01
Світові
Папа склав співчуття всім, хто оплакує втрату через землетрус у Туреччині і Сирії - фото 1
Через Державного Секретаря Святого Престолу Папа Франциск надіслав телеграми співчуття на ім’я Апостольських Нунціїв у Туреччині та в Сирії, розділяючи біль тих, кого торкнулися наслідки землетрусу з епіцентром у Кахраманмараші на півдні Туреччини.

Джерело: Vaticannews

Телеграму-співчуття кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу надіслав на ім’я Апостольського Нунція в Туреччині архиєпископа Марека Сольчинського та Апостольського Нунція в Сирії кардинала Маріо Дзенарі з приводу руйнівного землетрусу, епіцентр якого був у Кахраманмараші на півдні Туреччини.

«Папа Франциск з глибоким смутком довідався про великі втрати людських життів, спричинені землетрусом у південно-східних районах Туреччини, запевняючи свою духовну близькість всім, кого торкнулася трагедія», – йдеться в телеграмі до Папського представника в Туреччині.

У ній зазначено, що Папа складає співчуття всім, хто оплакує втрату, а також молиться, аби «персонал, задіяний у лікування поранених і рятувальні роботи був підтримуваний божественними дарами кріпості й витривалості».