Папа вперше призначив жінку Заступником секретаря Синоду Єпископів

07 лютого, 15:15
Католики
Папа вперше призначив жінку Заступником секретаря Синоду Єпископів - фото 1
Папа Франциск призначив нових Заступників Секретаря Синоду Єпископів. Серед них жінка - французька черниця с. Наталі Бекар зі Згромадження Ксаверіанських Сестер-Місіонерок Христа, радниця Генерального Секретаріату Синоду Єпископів.

Про це повідомляє Vatican News.

Кардинал Маріо Ґрек, Генеральний Секретар Синоду Єпископів, коментуючи призначення сестри Наталі, першої жінки на цій посаді, зауважив, що це допомагає «у конкретний спосіб нагадати про те, що на синодальній дорозі особливе місце має голос Божого люду, тож фундаментальне значення має пошук способів для сприяння ефективній участі всіх охрищених».

Кардинал нагадав, що під час останніх синодальних зібрань у Ватикані підкреслювалась необхідність замислилися над місцем і завданням жінок в Церкві. Папа Франциск також неодноразово наголошував про те, що слід якомога більше залучати жінок до процесів прийняття рішень. Зокрема, останніми роками зросла кількість жінок, що брали участь у Синодах як експерти та спостерігачі.

«З призначенням сестри Наталі Бекар та її можливістю брати участь з правом голосу привідчинено двері, побачимо далі, які кроки можна буде зробити», – сказав Генеральний Секретар Синоду Єпископів.