Папа зустрівся з мером окупованого Мелітополя та українськими депутатами

17 квітня, 10:05
Суспільство
Папа зустрівся з мером окупованого Мелітополя та українськими депутатами - фото 1
Увечері 16 квітня перед Пасхальною вігілією у Ватикані Папа Франциск зустрівся з українською делегацією: мером окупованого Мелітополя Іваном Федоровим та народними депутатами України Марією Мезенцевою, Оленою Хоменко та Рустемом Умеровим.

Про це повідомляє CREDO з посиланням на Vatican News.

Українська делегація взяла участь у Богослужіння Пасхальної вігілії в соборі Святого Петра у Ватикані.

Наприкінці проповіді Святіший Отець звернувся до них:

— Серед цієї темряви, яку ви переживаєте, пане міський голово, пані та панове парламентарі, темної пітьми війни, жорстокості, всі ми молимося, молимося з вами і за вас в цю ніч. Молимося через численні страждання. Ми можемо лише товаришувати вам, молитися за вас і сказати: «Бадьортеся! Ми з вами!». А також сказати вам найбільшу річ, яка сьогодні святкується: «Христос воскрес!».

Цього ж дня українська делегація зустрілася з держсекретарем Ватикану кардиналом П’єтро Пароліном.

Як відомо, Іван Федоров побував у полоні в росіян, адже після окупації Мелітополя відмовився співпрацювати з ними. Зараз він розповідає світу правду про Україну.

«Увесь цивілізований світ повинен з перших вуст почути про звірства, які чинить російський ворог на території України! Такою є мета візиту до країн Європи за дорученням Президента України та Міністерства закордонних справ», — пише міський голова Мелітополя у своєму Фейсбуці.