Парафія УГКЦ у Полтаві передала сім автівок на фронт

16 лютого, 11:13
Католики
Парафія УГКЦ у Полтаві передала сім автівок на фронт - фото 1
Вірні Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві передали для потреб ЗСУ сім автівок. Серед них — пікапи, кросовери та мікроавтобуси.

Про це повідомила пресслужба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у Полтаві.

Військовий капелан о. Максим Кролевський зазначає, що це вдалося завдяки зусиллям не лише полтавських вірних, а й українців, вірних УГКЦ, які проживають на різних континентах світу. «Один із пікапів для наших бійців нам передали греко-католики з Чехії, де душпастирює о. Ярослав Гуляк. Велика їм вдячність», — додає о. Максим.

З початком російсько-української війни в 2014 році парафія неодноразово передавала автівки різного типу для потреб військових, зокрема буси, пікапи й позашляховики. Кошти на них збирали як усередині парафіяльної спільноти, так і ззовні, залучаючи людей з усього світу.

Голова церковної ради Свято-Троїцького храму УГКЦ п. Євген Хайлов повідомив, що цього разу полтавська парафія підтримала сили протиповітряної оборони. «Всі автомобілі цього разу будуть передані в полк зенітно-ракетних військ ЗСУ. Їх наші захисники використовуватимуть для боротьби з повітряними цілями, для захисту й оборони українського неба», — зазначив п. Хайлов.

Окрім автомобільної техніки, вірні Свято-Троїцького храму передають на фронт ще багато інших технічних засобів для військовослужбовців різних родів військ.