• Головна
  • Новини
  • Парубій сподівається, що Вселенський Патріарх надасть автокефалію Українській Церкві...

Парубій сподівається, що Вселенський Патріарх надасть автокефалію Українській Церкві

13.06.2016, 09:58
Парубій сподівається, що Вселенський Патріарх надасть автокефалію Українській Церкві - фото 1
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що Вселенський патріарх Варфоломій почує заклик вірян і парламенту щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україі.

18214-1_large.jpg-vvv.jpgГолова Верховної Ради України Андрій Парубій сподівається, що Вселенський патріарх Варфоломій почує заклик вірян і парламенту щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україі.

Про це він сказав у ефірі каналу ”Рада”, передає depo.ua.

"Я вважаю, що в Україні повинна бути Єдина Українська Помісна Православна Церква", - сказав спікер.

Він зазначив, що нині у повноваженнях Вселенського Патріарха є ухвалення історичного рішення про відновлення Української Православної Церкви.

"Я переконаний, це питання дуже великої і важливої ваги. І я переконаний, що Вселенський Патріарх почує і молитви мільйонів вірян, які переконані, що не може бути церковного розколу в Україні. Це має бути спільна єдність любові до Бога і любові до України... І почує нас, як Верховну Раду України, яка долучається до молитов і прохань українських вірян", - сказав спікер.

Нагадаємо, у Раді зареєстрували постанову про звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія — депутати проcять його надати автокефалію Православній Церкві в Україні.