Пастор «Церкви добрих змін» став лауреатом нагороди «Світло Справедливості»

Пастор «Церкви добрих змін» став лауреатом нагороди «Світло Справедливості» - фото 1
3 грудня відбулася IX Церемонія вручення нагороди «Світло Справедливості». Цього року лауреата обирали серед осіб, які засвідчили свою жертовність та лідерство у сфері соціального служіння і захисту прав та гідності тих, хто в потребі.

Джерело: УКУ

Ним став громадський діяч, пастор «Церкви добрих змін», єпископ П`ятедисятницької Церкви Божої України та батько 38-ми дітей з Маріуполя – Геннадій Мохненко.

Йому вручили нагороду під час церемонії в Києві.

Нагорода «Світло Справедливості» покликана привернути увагу до ціннісного лідерства в Україні, до важливості моральних принципів у проводі та популяризації прикладів такого лідерства в українському суспільстві.

За рішенням Капітули, яка щороку обирає лауреата, Геннадій Мохненко своєю самовідданою працею та за покликанням є прикладом доброго служіння, жертовності у вирішенні суспільних проблем та порятунку людських життів.

З часу заснування нагородою було відзначені десятеро осіб, серед них: публіцист Євген Сверстюк, лідер кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілєв, журналістка й розслідувачка корупційних схем Наталя Седлецька, головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберг, очільник ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Дмитро Карабчук.

Минулого року лауреатами нагороди стали медики: завідувачка інфекційного відділення центральної міської лікарні у м. Рубіжне Ольга Мартиненко та сімейний лікар-терапевт Іван Венжинович з міста Почаїв (нагороду йому вручили посмертно).

«Ми шукаємо таких людей, які випромінюють світло; дивимось за тими, хто шукає та любить правду і готові правдi служити. Дивимось за тими, хто вміє любити інших людей, і готовий цим людям послужити. І саме любов дає можливість цим людям світитися світлом справедливості; і саме любов цих людей робить справедливість живою і справжньою» – прокоментував Володимир Турчиновський, декан Факультету суспільних наук УКУ, член капітули нагороди «Світло справедливості».

Довідка

Нагорода «Світло Справедливості» заснована 2010 року канадійкою українського походження Анастасією Шкільник (померла 2014 року) та Борисом Ґудзяком, митрополитом Української Греко-Католицької Церкви, головою Філадельфійської архиєпархії в США, Президентом УКУ, на честь батька Анастасії д-ра Михайла Шкільника – юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років. Організатором Церемонії вручення нагороди «Світло Справедливості» є Інститут лідерства та управління УКУ.