• Головна
  • Новини
  • Пастори-п’ятидесятники з України духовно підтримують вірних у Європі...

Пастори-п’ятидесятники з України духовно підтримують вірних у Європі

17.09.2013, 13:17
Пастори-п’ятидесятники з України духовно підтримують вірних у Європі - фото 1
З 11 по 25 вересня відбувається поїздка групи служителів Церкви християн віри євангельської (п’ятидесятників) України кранами Європи та Скандинавії.

ХВЄ.jpgЗ 11 по 25  вересня відбувається поїздка групи служителів Церкви християн віри євангельської (п’ятидесятників) України кранами Європи та Скандинавії. Українські пастори служитимуть у церквах, де збираються українські заробітчани. Нещодавно з такою ж метою відбулася поїздка містами Німеччини та Франції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

Як розповів старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Івано-Франківської області, єпископ Юрій Веремій, з 23 липня по 2 серпня, разом із пастором Омеляном Грицяком вони побували у Берліні, в місті Рамштай (Німеччина), та у Парижі. Проповідували та проводили  особисті консультації.

«Люди, які виїжджають жити або працювати у Європейські крани, як правило, це особистості, котрі знають, чого хочуть досягнути у житті. Однак серед них мало досвідчених служителів. І це, звичайно ж, позначається на стані церков. Більшість вірян там відвідують зібрання раз на тиждень, а решта часу зайняті роботою, - розповів Юрій Веремій. – Тим не менше вони хочуть розвиватися і просять допомогти у розробці та друці інформаційних матеріалів для євангелізацій, а при можливості прислати і досвідчених служителів».

Церква в Парижі налічує майже 80 членів. Одним з її засновників ще 10 років тому став  мешканець французької столиці  у другому поколінні Петро Тихий. Українська громада розташувалася на базі відомого Євангельського центру «Evidence». Там працює близько десятка міжнародних департаментів: церкви, які відвідують вихідці з Румунії, Росії, Китаю, Мадагаскару… 

«У середині вересня ми з групою євангелістів і проповідників братства плануємо знову вирушити в таку поїздку, - поділився напередодні поїздки своїми міркуваннями Юрій Веремій. – Окрім Німеччини і Франції маємо відвідати церкви у Норвегії, Іспанії та Італії. До речі, в двох останніх країнах християни досить активні щодо євангелізації: щомісяця у помісні церкви в Римі, ми передаємо тисячу, а то й дві примірників  газети «Вірую», в Іспанію (Мадрид, Малагу та ін.) передаємо до тисячі газет, які повністю розходяться. Що й не дивно: у європейських столицях мешкають десятки тисяч наших співвітчизників, які поїхали туди шукати кращої долі. І немало з них знайшли, що шукали, тільки віддавши своє життя у руки Ісуса Христа».