• Головна
  • Новини
  • Патріарх Філарет нагадав заступнику генсека НАТО, з чого починав Гітлер...

Патріарх Філарет нагадав заступнику генсека НАТО, з чого починав Гітлер

23.04.2015, 09:54
Патріарх Філарет нагадав заступнику генсека НАТО, з чого починав Гітлер - фото 1
Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет зустрівся із заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, в ході якої обговорювалася ситуація в Україні та можливі варіанти виходу із кризи.

DSC16341-1024x694.gif-5.gifПредстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет зустрівся із заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, в ході якої обговорювалася ситуація в Україні та можливі варіанти виходу із кризи.

"Обіцяє Україні підтримку", - заявив Патріарх після закінчення зустрічі, повідомляє NEWSru.ua.

Він зазначив, що розповів Вершбоу про необхідність запобігти третій світовій війні, яка може бути розгорнута через дії влади Російської Федерації.

"Ми закликаємо: доки не пізно, потрібно агресора зупинити, щоб не було так, як перед Другою світовою війною, коли Гітлер поступово завойовував країни, а потім почалася Друга світова", - сказав предстоятель УПЦ-КП.

В ході дводенного візиту до Брюсселя Патріарх УПЦ КП провів 17 зустрічей з керівництвом ЄС і НАТО, в тому числі, з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Верховним представником ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріко Могеріні, комісаром ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорам з розширення Йоханнесом Ханом, виступив перед депутатами Європарламенту.

21 квітня, патріарх Філарет виступив в Брюсселі перед депутатами Європарламенту, членами комітету з питань закордонних справ і делегації по зв'язках з Україною і зазначив, що одним із завдань Церкви є запобігання воєн і боротьба за мир. Це завдання, сказав Патріарх Філарет, і стало основною причиною його візиту в Брюссель.

"Йдеться не про локальну війну на сході України, але про початок можливої третьої світової війни", - заявив Предстоятель УПЦ КП та наголосив, що тільки зупинивши агресора можна запобігти подальшому погіршенню ситуації в Європі.