• Головна
  • Новини
  • Патріарх Філарет очолить багатотисячне паломництво до Козацьких могил на Рівненщині...

Патріарх Філарет очолить багатотисячне паломництво до Козацьких могил на Рівненщині

21.06.2014, 19:59
Патріарх Філарет очолить багатотисячне паломництво до Козацьких могил на Рівненщині - фото 1
Очікується участь в урочистостях Президента України Петра Порошенка.

22 червня 2014 року Патріарх Філарет візьме участь у державних та церковних урочистостях у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких могилах (село Пляшева, Радивилівського району Рівненської області) із вшануванням пам'яті українських козаків - героїв битви під Берестечком та 100-річчя від дня освячення Свято-Георгіївського собору обителі. Разом з загиблими козаками пом'януть і загиблих українських вояків на Донбасі.

У неділю Всіх святих Землі Української у Свято- Георгіївському монастирі очікується багатотисячна паломництво політичних, релігійних, громадських діячі та простих українців до козацьких могил. Очікується участь в урочистостях Президента України Петра Порошенка.

О 09.00 - розпочнеться Божественна Літургія, яку очолить Патріарх Філарет у співслужінні 12 єпископів Київського Патріархату таа кількох остень священиків з Рівненської, Волинської, львівської та інших областе України.

Об 11.30 - буде відслужена Панахида за упокій душ загиблих козаків у бою під Берестечком та новітніх героїв загиблих за Незалежність України на Донбасі

О 12.00 - відбудуться державні вшанування Бою під Берестечком: покладання квітів до пам'ятника козаків біля Свято-Георгіївського монастиря.  Про це інформує прес-служба Київської Патріархії.    

 Козацькі_могили.jpg