Патріарх Кирил і Путін урочисто "відкрили" головний храм ЗС РФ

У Москві Володимир Путін і Патріарх Кирил сьогодні в річницю нападу Німеччини на СРСР урочисто "відкрили" головний храм ЗС РФ в парку "Патріот".

Патріарх Кирил і Путін урочисто 'відкрили' головний храм ЗС РФ - фото 52192

У Москві урочисто відкрили головний армійський храм

Як повідомляє Портал «Credo.Press», Патріарх Кирил (Гундяєв) здійснив короткий молебень та виголосив слово, закликавши "тримати порох сухим".

Зі свого боку, Путін запевнив, що "сучасне покоління солдатів і офіцерів зберігає вірність традиціям, гідно виконує всі поставлені завдання. І ми знаємо, що обороноздатність і безпека держави надійно забезпечені". Виступаючи в традиційному стилі, він заявив, що "головною основою ратної праці як і раніше залишаться мужність, вірність обов'язку, честь і безмежна любов до Вітчизни".

Глава РПЦ МП зазначив, що все, що відбувається в РФ "багато в чому залежить від рішень президента, а що відбувається в армії - від головнокомандувача". "І ми як віруючі люди молимося за ваше здоров'ї, за те, щоб Господь укріпив вас, дав духовні і фізичні сили для продовження вашого відповідального служіння народові нашому", - запевнив Патріарх.

Нагадаємо, 14 червня Патріарх Кирил (Гундяєв) з групою архиєреїв в присутності міністра оборони РФ та інших військовослужбовців урочисто освятив головний храм ВС РФ в парку "Патріот" під Москвою.

Освячення храму, присвяченого 75-річчю перемоги радянського народу у Другій світовій війні, планувалося на 6 травня, потім, через епідемію, було перенесено на 22 червня, потім на 14 червня. Спочатку планувалося присутність на торжествах верховного головнокомандувача ЗС РФ, але за кілька днів до освячення Володимир Путін відмовився від приїзду в Кубинку.