Патріарх Кирил привітав Байдена з перемогою і нагадав, що в  США є паства РПЦ

Патріарх Кирил (Гундяєв), слідом за Володимиром Путіним, привітав 15 грудня Джо Байдена з перемогою на президентських виборах в США і висловив готовність до співпраці з новим американським лідером.

Патріарх Кирил привітав Байдена з перемогою і нагадав, що в  США є паства РПЦ - фото 63540

 

"Сучасний світ потребує більшої стабільності і безпеки, у розвитку конструктивної співпраці між державами, спрямованого на вирішення проблем екстремізму і тероризму, регіональних військових конфліктів, економічної справедливості, захисту навколишнього природного середовища. Переконаний, що взаємодія наших країн і народів, що спирається на історичний досвід , може стати значущим внеском в пошук ефективних відповідей на глобальні виклики сучасності ", - йдеться в привітанні Патріарха, опублікованому на офіційному сайті РПЦ МП. Про це повідомляє Сredo.press.

Кирил нагадав Джо Байдену, що протягом довгого часу "вихідці з країн канонічної відповідальності Московського Патріархату" проживають і працюють в США. Багато з них є православними віруючими, турботу про духовне окормлення яких несуть Патріарші парафії РПЦ МП в США і РПЦЗ МП. Говорячи про це, Патріарх Кирил звернув увагу американської влади на релігійні потреби російськомовної пастви.

"Бажаю Вам доброго здоров'я, мудрості в прийнятті рішень, а громадянам Сполучених Штатів Америки - миру і благополуччя", - завершив своє послання глава Московського Патріархату.