• Головна
  • Новини
  • Патріарх Кирил привітав митрополита Харківського Никодима з 50-річчям архиєрейської хіротонії...

Патріарх Кирил привітав митрополита Харківського Никодима з 50-річчям архиєрейської хіротонії

10.08.2011, 10:22
Патріарх Кирил привітав митрополита Харківського Никодима з 50-річчям архиєрейської хіротонії - фото 1
У привітанні Патріарха Московського сказано, що церковне служіння митрополита Харківського і Богодухівського Никодима насичене різними значущими подіями і відповідальним послухом.

3.jpgУ привітанні Патріарха Московського сказано, що церковне служіння митрополита Харківського і Богодухівського Никодима насичене різними значущими подіями і відповідальним послухом.

«Багато в чому визначальними і доленосними для Вас стали роки, проведені на Святій землі в якості заступника, а потім і начальника Руської духовної місії в Єрусалимі. Під керівництвом архимандрита Никодима (Ротова), мудрого і духовно чуйного архипастиря Церкви Христової, Ви отримали цінний досвід православного місіонерського свідчення та священнослужіння за межами Батьківщини.
Сприйнявши благодать єпископства, Ви з ретельністю і ревністю служили на Костромській і Галицькій, Аргентинській і Південно-Американській, Львівській та Дрогобицькій, Харківській і Богодухівській кафедрах, в усьому являючи добрий приклад батьківського піклування про ввірені Вам пастви. У цьому я зміг переконатися під час мого недавнього перебування на землі Слобожанській. Щира повага побратимів-архипастирів, повага з боку представників державної влади, гаряча любов до Вас кліру і простого народу – ось що побачив я в ході відвідин Харківської єпархії. Молитовно бажаю Вам міцності сил, радості у Господі і Його допомоги у Вашому архипастирському служінні», – йдеться у привітанні Патріарха Кирила, яке поширив офіційний сайт Патріарха Московського.