Патріарх Кирил відслужив Літургію в Донецьку

07.05.2011, 16:13
Патріарх Кирил відслужив Літургію в Донецьку - фото 1
Близько 3 тис. віруючих 7 травня взяли участь у Літургії, що очолив Патріарх Московський і всієї Русі Кирил в Спасо-Преображенському соборі Донецька.

Патріарх КирилБлизько 3 тис. віруючих 7 травня взяли участь у Літургії, що очолив Патріарх Московський і всієї Русі Кирил в Спасо-Преображенському соборі Донецька. Також у ній взяв участь Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Володимир та інші православні єрархи з Росії, України й зарубіжжя, — повідомляють «Українські новини».

На службі були присутні дружина Президента України Віктора Януковича Людмила Янукович, керівництво Донецька й області.

Після завершення служби Патріарх Кирил передав всім віруючим патріарше благословення та ікону із зображенням воскреслого Спасителя.

Служба тривала близько 2,5 годин і транслювалася в ефірі місцевого телебачення й у мережі інтернет.

Як повідомляло агентство, Патріарх Кирил прибув 6 травня в Україну для участі в заходах з нагоди 60-річчя митрополита Донецького й Маріупольського УПЦ (МП) Іларіона та 90-річчя митрополита Харківського й Богодухівського Никодима.

Після Літургії в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Донецька він відбуває в Харків.

У Харкові планується відвідування Патріархом Свято-Благовіщенського кафедрального собору, його участь в урочистій академії, присвяченій 90-річчю митрополита Никодима, і Божественній літургії на площі Свободи, у якій також візьмуть участь Предстоятель УПЦ (МП) Митрополит Володимир та інші православні єрархи з Росії, України й зарубіжжя.

Також планується покладання вінків до меморіального комплексу Слави.