Патріарх РПЦ закликав посилити молитву за Путіна та військових, які воюють в Україні

27 травня, 13:59
Світові
Патріарх РПЦ закликав посилити молитву за Путіна та військових, які воюють в Україні - фото 1
Керманич РПЦ Кирил на Літургії 26 травня в головному храмі Збройних сил РФ підтримав війну, яку веде Росія, та закликав молитися за Путіна та військових.

Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

"Звісно, зовсім не просто нашим братам там, на передній лінії. Молимося за них, закликаємо весь народ підтримувати наші Збройні сили, закликаємо, щоб військовий подвиг сьогодні особливо близько до серця сприймався людьми. Це не просто повага, вдячність чи гордість за тих, хто марширує у свято Червоною площею. Це визнання реального подвигу тих, хто сьогодні життя своє і своє здоров'я кладе за Батьківщину. І ніколи з пам'яті народної не повинно зникнути це особливе ставлення до захисників Вітчизни. Але якщо навіть зникне, то залишиться інституція, яка завжди зберігатиме пам'ять тих, хто захищав Вітчизну. Цією інституцією є Російська Православна Церква, і молимося ми за захисників Вітчизни нашої, і в пам'яті зберігаємо і живих, і мертвих, і цей величний храм побудований був саме для того, щоб, дивлячись на ці стіни, кожен, хто входить, молився за воїнів — захисників Вітчизни нашої. І сьогодні, коли країна, як я вже сказав, проходить доленосні випробування, ми повинні посилити нашу молитву за владу і воїнство, за Президента нашого Володимира Володимировича, головнокомандувача російського війська, за владу, за воєначальників і, звичайно, за наших богатирів, захисників Вітчизни, тих, хто зі зброєю до рук захищає священні рубежі Росії”, - заявив Кирил.

На питання про те, чому рубежі Росії знаходяться на території іншої держави, Патріарх не відповідав.

Під час тієї ж Літургії Кирил благословив нового міністра оборони Росії Бєлоусова на вбивства українців та подарував йому ікону.