Патріарх Святослав обговорив із представниками УМХ стратегію розвитку молодіжного руху УГКЦ

07.04.2023, 12:21
Католики
Патріарх Святослав обговорив із представниками УМХ стратегію розвитку молодіжного руху УГКЦ - фото 1
У четвер, 6 квітня, у резиденції Глави УГКЦ у Києві відбулася зустріч Блаженнішого Святослава із представниками координаційної ради руху «Українська молодь — Христові».

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, у зустрічі взяли участь представники координаційної ради УМХ: священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Наконечний, Христина Потерейко, Ольга Плюсквік, Орися Масна та Ліля Лебединська.

Учасники зустрічі обговорили попередню програму святкування 90-річчя УМХ.

Опісля розглянули проект Типового статуту УМХ як молодіжного руху УГКЦ. Глава Церкви прийняв документ на розгляд.

Третє питання робочої зустрічі стосувалося акту присяги української молоді УГКЦ на вірність Христові, яку вона складала у своїх єпархіях і парафіях на заклик Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з нагоди святкування річниці Хрещення Русі в липні 2022 року.

Представники УМХ зазначили, що відомо про три єпархії, де присяга відбулася у присутності архиєреїв на рівні всієї архиєпархії: Львівська, Самбірсько-Дрогобицька та Тернопільсько-Зборівська. А також у м. Тернополі в кожному храмі молодь разом із парохом складала присягу на вірність Христові.

«Рух „Українська молодь Христові“ покликаний зайняти свою нішу в молодіжному душпастирстві нашої Церкви і послужити молоді там, де вона цього потребуватиме», — зазначив Блаженніший Святослав.