Патріарх Святослав заликав дітей України молитися за перемогу

Патріарх Святослав заликав дітей України молитися за перемогу - фото 1
У 175-й день війни Росії проти України Глава УГКЦ розповів про силу діитячої молитви і закликав дітей молитися за Україну, за українське військо, за перемогу.

Відеозвернення поширив Департамент інформації УГКЦ.

У цей день Блаженніший Святослав у своїх роздумах зупинився на одному з фундаментальних прав людини — праві на освіту.

«Одне з фундаментальних прав людини як істоти розумної, є право на освіту, на здобуття знань. Його Христова Церква намагається утверджувати і допомагає реалізовувати від своїх витоків. У Київській державі від приходу християнства на ці терени Церква завжди була матір’ю та учителькою, а церковні інституції — осередками освіти, науки й культури. Українська Греко-Католицька Церква завжди допомагала своїм дітям, які часто в чужих державах не могли одержати державної освіти, здобути знання, отримати доступ до найкращих шкіл та університетів», — сказав архиєрей.

Блаженніший Святослав подякував освітянам та звернувся до дітей. Він пригадав моменти, які, на його переконання, усіх зворушують, коли діти віддають останні кошти, заощадження для допомоги фронту. «Наші діточки грають у шахи, малюють, співають і так збирають гроші для українського війська. Недавно нас вразив приклад Сергійка, який ціле літо співав українських пісень у Чернігові і зібрав 64 000 гривень. Це близько 1 500 євро! Сергійку, ти просто чудовий! Нехай цей запал українських дітей надихне і нас, дорослих!»— сказав патріарх УГКЦ.

«Діти, будьмо разом! Любіть своїх батьків, учителів, Україну! А найважливіше, діти, любіть Бога і моліться за свою багатостраждальну Батьківщину та український народ!»— попросив Блаженніший Святослав.