Патріарх УГКЦ подякував очільнику «Реновабісу» за жертовність та професіоналізм

17 вересня, 14:27
Суспільство
Патріарх УГКЦ подякував очільнику «Реновабісу» за жертовність та професіоналізм - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав нагородив о. д-ра Крістана Хартла, дотеперішнього очільника німецької благодійної організації «Реновабіс», грамотою з нагоди завершення ним цього служіння.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Цього дня зносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав вас на дорогу служіння Вселенській Церкві, очолюючи протягом п’яти років благодійну організацію "Реновабіс", яка понад два десятиліття простягає руку допомоги Українській Греко-Католицькій Церкві», – пише Блаженніший Святослав.

У тексті грамоти Глава УГКЦ відзначає плідну працю о. д-ра Крістіана Хартла у «Реновабісі», яка відзначалася жертовністю, ревністю, професіоналізмом та автентичним людським ставленням до потребуючих.

Новим керівником «Реновабісу» став професор Томас Шварц.

Нагадаємо, що днями в Берліні відбувся 25-ий міжнародний конгрес Реновабісу «Щоб усі були одне. Екуменізм у Центральній і Східній Європі: Завдання і Обдарування».

УГКЦ на цьому заходіі представляв владика Богдан Дзюрах, екзарх для українців греко-католиків у Німеччині та країнах Скандинавії, та о. д-р Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин.
«Як представники УГКЦ прагнемо засвідчити, що єдності можна не лише бажати і за неї молитися, але єдністю можна вже тепер реально жити», – написав владика Богдан на своїй сторінці у фейсбук.