Патріарх УГКЦ закликав до загальнонаціональної молитви за українське військо

19 квітня, 13:10
Суспільство
Патріарх УГКЦ закликав до загальнонаціональної молитви за українське військо - фото 1
Цими днями, коли загострюється війна, коли ворог посилив наступ на Україну, закликаю всіх до чуйної і неустанної молитви за українське військо.

Про це заявив Патріарх УГКЦ у своєму щоденному зверненні у 55-й день війни Росії проти України, передає Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ закликав до молитви всіх, хто в Україні та поза її межами, бо сьогодні вирішується майбутнє, доля України і світу.

«Дякую всім тим, хто в різних куточках земної кулі, із різних Церков і народів, сьогодні чуватиме разом з Україною», – зазначив Глава УГКЦ.

У зверненні Блаженніший Святослав констатував, що впродовж останньої доби ми бачили різке зростання агресивних дій окупантів. Президент України і військове керівництво говорять про початок нового наступу російських військ, зокрема на сході України. Загострилися бойові дії. Кількість зброї, яка використовується цими днями не має рівних за останні десятиліття після Другої світової війни…

«Україна бореться. Україна стоїть. Ми можемо сьогодні з вами розмовляти завдяки героїчним зусиллям українського війська. Саме нашим Збройним силам ми завдячуємо тим, що бачимо цей Божий ранок і можемо засилати наші ранішні молитви до нашого Господа і Спасителя», – наголосив Патріарх УГКЦ.