Патріарх УГКЦ зустрівся з англіканським архиєпископом Кейптауна Табо Макгобу

Патріарх УГКЦ зустрівся з англіканським архиєпископом Кейптауна Табо Макгобу - фото 1
Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав зустрівся з архиєпископом Кейптаунським і митрополитом Англіканської Церкви Південної Африки Табо Макгобу. У зустрічі взяв участь о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ з міжрелігійних і міжконфесійних відносин.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Це перший візит архиєпископа Табо Макгобу в Україну. Його мета — побачити жахливі наслідки російської агресії в Україні, почути свідчення очевидців.

У складі делегації з архиєпископом прибув доктор Ґреґ Міллс, директор Фонду Брентерста. Їх супроводжували: Оксана Сікора, керівниця проекту Глобального Півдня (Африка і Латинська Америка), та полковник Олег Квасюк, представник Міністерства оборони України, аташе у країнах Африки.

На початку зустрічі Блаженніший Святослав подякував архиєпископові Табо Макгобу за цей візит, який є виявом підтримки і солідарності з українським народом.

Глава УГКЦ розповів архиєпископові про свій нещодавній візит до Донецького екзархату УГКЦ, під час якого він відвідав міста Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, а також деокуповані села Херсонщини. Предстоятель поділився враженнями від побаченого, розповів про страждання людей, над головами яких продовжують літати ракети.

Блаженніший Святослав звернув увагу на молитву, яка підтримує український народ, дарує йому надію на майбутнє, і запросив архиєпископа молитися за Україну.

Додамо, що, перебуваючи з візитом в Україні, архиєпископ Табо Макгобу також відвідав Український католицький університет у Львові.

Довідка
Архиєпископа Табо Макгобу вважають один із найвпливовіших англіканських духівників Південної Африки. Він наймолодший із будь-коли обраних архиєпископів Кейптауна (ПАР). Послідовник і наступник архиєпископа Десмонда Туту, найбільшого духовного лідера Південної Африки та соратника Нельсона Мандели.