Патріарх Варфоломій перебуває з офіційним візитом у Греції

16 квітня, 11:40
Православні
Патріарх Варфоломій перебуває з офіційним візитом у Греції - фото 1
Вселенський Патріарх Варфоломій 15 квітня 2024 року прибув з офіційним чотириденним візитом до Греції. В афінському аеропорту “Елефтеріос Венізелос” його зустрів заступник міністра закордонних справ Гіоргос Коцірас.

Згідно з програмою перебування, Патріарх виступить з промовою на 9-й Міжнародній конференції «Наш океан», що проходить у Культурному центрі фонду Ставроса Ніархоса, повідомляє Orthodoxtimes.

Ввечері 15 квітня Вселенський Патріарх відвідав резиденцію Архиєпископа Афінського і всієї Греції Єроніма.

Патріарх висловив радість щодо перебуванням у Греції, підкресливши: «Я радий зустрічі з Архиєпископом і вдячний за запрошення взяти участь у Конференції «Наш океан». Він зазначив, що отримав можливість донести меседж щодо захисту довкілля.

Архиєпископ Єронім привітав Патріарха Варфоломія і сказав: «Добре, що ми частіше зустрічаємось і обмінюємося думками».

В середу опівдні Патріарх Варфоломій візьме участь в урочистій церемонії присвоєння звання почесного професора Власіосу Фейдасу в Афінському університеті. Згодом того ж дня він виступить перед членами Літературного об’єднання “Парнас”, почесним президентом якого він є.

У четвер Вселенський Патріарх очолить у церкві Святого Миколая хіротонію Миколи Патераса на Архонта Офіціалії Великої Церкви Христової.

Завершивши візит до Афін, Патріарх Варфоломій того ж дня повернеться до Константинополя.

Візит Вселенського Патріарха Варфоломія до Греції покликаний зміцнити зв’язки з Церквою Греції та обговорити низку актуальних релігійних та суспільних питань.