Патріарх Варфоломій перебуває з триденним візитом в Афінах

Патріарх Варфоломій перебуває з триденним візитом в Афінах - фото 1
Вселенський Патріарх Варфоломій 19 травня приватним рейсом вилетів з Константинополя до Афін.

В рамках свого триденного візиту в неділю він вперше відслужить Літургію в храмі Святого Миколая в будинку, який був переданий Вселенському Патріархату “Афінським товариством милосердя – будинком престарілих – робітничим будинком” за вирішального внеску Архиєпископа Афінського і всієї Греції Єроніма та мера Афін Константіноса Бакоянніса, повідомляє ДФУ з посиланням на orthodoxtimes.

У часі візиту Патріарх Варфоломій відвідав Архиєпископа Афінського і всієї Греції Єроніма, а в суботу, опівдні, на спеціальній церемонії, яка відбудеться в Муніципальному музичному театрі “Марія Каллас” в Олімпії, він буде нагороджений відзнакою “Евклід Афінський”, яка вручається вперше.

Вселенський Патріарх повернеться до Константинополя рано вранці в неділю.

Нагадаємо, раніше Вселенський Патріарх під час свого візиту до Афін у суботу, 20 травня, звершить вінчання молодшого сина сім’ї Теодороса і Джанни Ангелопулос – Дімітріоса. Сім’я Ангелопулосів є відомими благодійниками Вселенського Патріархату.

Патріарше оточення складається зі старійшини митрополита Халкідонського Еммануїла, митрополита Лаодикійського Феодорита, директора Представництва Вселенського Патріархату в Афінах, та митрополита Ієрапітни та Ситії Кирила й інших.

За відсутності патріарха місцеблюстителем обов’язків був призначений митрополит Деркійський Апостол Герон.