Патріарх Варфоломій сьогодні летить в Україну: відомо хто його супроводжує

Патріарх Варфоломій сьогодні летить в Україну: відомо хто його супроводжує - фото 1
Сьогодні розпочинається перший офіційний візит в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія. Він триватиме до 24 серпня. Вселенський Патріарх їде в Україну відсвяткувати 30-ту річницю її незалежності як суверенної держави.

Джерело: Orthodoxtimes.com

Вселенського Патріарха супроводжують:

Митрополит Халкідонський Еммануїл, митрополити Адріанопольський та Філіппойський Амфілохій, Неаполіський та Тасоський Стефанос. Серед тих, хто супроводжує Вселенського Патріарха, також Григорій, головний секретар Священного Синоду, і великий синкел о. Яків Крочек, патріарший диякон Єронім Сотиреліс.

Патріарха також супроводжують Ніколаос-Георгіос Папахрісту, директор Офісу з питань преси та комунікацій,та Панагіотис Графіаделіс і Даміанос Бардакціс, секретарі Патріарха.

Як РІСУ інформувала, 21 серпня о 9:30 Вселенський Патріарх Варфоломій та Митрополит Епіфаній покладуть квіти біля «Стіни пам’яті загиблих захисників України» та біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

21 серпня о 10:00 в Михайлівському Золотоверхому соборі відбудеться урочиста зустріч Патріарха Варфоломія та подячна молитва з нагоди його приїзду.

22 серпня о 9:00 на території Собору Святої Софії Київської просто неба відбудеться Літургія, яку очолять двоє Предстоятелів: Вселенський Патріарх Варфоломій та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.