Патріарх Варфоломій відреагував на облиття кислотою митрополитів Грецької Православної Церкви

Патріарх Варфоломій відреагував на облиття кислотою митрополитів Грецької Православної Церкви - фото 1
Патріарх Варфоломій після повідомлення про трагедію з кислотою у монастирі Петракі, зателефонував  архиєпископу Афінському і всієї Греції Єроніму і висловив побажання швидкого одужання для всіх постраждалих.

Про це повідомляє orthodoxtimes.com.

Як повідомлялося, поліція Греції 24 червня заарештувала священника, який вилив кислоту на сімох митрополитів, які зібралися на дисциплінарне слухання проти нього в афінському монастирі. Троє з митрополитів перебувають у важкому стані. За даними поліції, нападника звати Феофілакт Комбос. Він є архимандритом з єпархії Верія. Після попередніх обстежень його відправили до психіатричної лікарні для психіатричної експертизи.

Поліція повідомляє, що сім митрополитів лікуються від опіків у лікарні Лайко в Афінах. Повідомляється, що були поранені митрополити Нікодім з Кассандрії, Каллінік з Арти, Андреас з Дрінуполеоса, Діонісій IV із Закінфу, Кіріллос з Кіфісії, Димитріос з Гуменіси та Антоній з Гліфади.

Троє з митрополитів перебувають у важкому стані.

Cпівчуття постраждалим висловив і Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.

"Молимося за ваше якнайскоріше одужання та повернення до праці. Нехай милість Господня перебуває із вами, а Його всемогутня благодать гоїть ваші тілесні й душевні рани. «Я обкладу тебе пластирем і зцілю тебе від ран твоїх, – говорить Господь» (Єр. 30: 17)", - йдеться у листі-співчутті.