Патріарх Варфоломій здійснює візит в Афіни

Патріарх Варфоломій здійснює візит в Афіни - фото 1
У суботу, 20 листопада, Вселенський Патріарх Варфоломій прибув з шестиденним візитом до міжнародного аеропорту грецької столиці Афін.

Вселенський Патріарх відвідує Афіни на запрошення Елладської Церкви для участі в урочистій Літургії, що відбулася у неділю, 21 листопада, в Афінському соборі в день великого свята Успіння Пресвятої Богородиці. Урочиста подія приурочена до 30-ї річниці Патріаршого служіння Його Всесвятості Варфоломія. Про це повідомляє ДФУ.

Патріарх Варфоломій здійснює візит в Афіни_1

20 листопада Патріарх Варфоломій зустрівся з архиєпископом Афінським і всієї Греції Єронімом. Його Всесвятість під час візиту також зустрінеться з президентом Грецької Республіки, прем’єр-міністром, спікером парламенту та лідером опозиції.

Вселенський Патріарх також відвідає подвір’я «Вознесіння Господнє» святого монастиря Симонопетра на Святій Горі Афоні, де за його участі відбудеться вечірнє богослужіння. Його Всесвятість побуває і в штаб-квартирі дитячого онкологічного відділення, а також візьме участь у заходах, організованих на його честь Богословською школою Національного та Каподистрійського університету Афін, Братством Афіалія Вселенського Патріархату.