• Головна
  • Новини
  • Патріарха Святослава на прощі у Крилосі вітатиме давній Галич з «князем Галицьким та боярами»...

Патріарха Святослава на прощі у Крилосі вітатиме давній Галич з «князем Галицьким та боярами»

30.07.2016, 10:44
Патріарха Святослава на прощі у Крилосі вітатиме давній Галич з «князем Галицьким та боярами» - фото 1
6-7 серпня у Крилосі, що біля Галича на Івано-Франківщині, відбудеться традиціна проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої.

6-7 серпня у Крилосі, що біля Галича на Івано-Франківщині, відбудеться традиціна проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої.

Цьогоріч програма її відрізнятиметься. Буде чимало цікавинок та новинок – розповідають організатори.

«В рамках прощі, напередодні в суботу, відбудеться три Літургії – в архикатедральному соборі Івано-Франківська, Калуші та Бурштині – по закінченню яких прочани рушать до Крилоса, – повідомляє синкел у справах духовенства, ректор Івано-Франківської духовної семінарії митрофорний протоєрей о.Олег Каськів. – В Крилосі, куди прийдуть паломники, після реєстрації, їм запропонують  цікаву місійно-євангелізаціну програму, яка буде тривати також протягом ночі з суботи на неділю. Для молоді біля шкільного стадіону організують національно-музичну програму з розвагами – вікторинами, танцями. Оскільки цей рік є роком Божого Милосердя, то Карітас  Івано-Франківська запрезентує прочанам свої справи – сім діл милосердя. У волонтерів організації, прочани зможуть придбати свічку для вечірньої ходи, виготовлену неповносправними молодими людьми».

Зранку в неділю до Крилоса прибуде Патріарх Святослав.

«Зустріч його цьогоріч теж буде цікавою, – наголошує о.Олег Каськів. – Отже, до уваги Патріарха – Галич в давніх нарисах. Його вийдуть зустріти діти у давніх костюмах, князь Галицький та два бояри з хлібом, сіллю, квітами та делегації прочан, які проситимуть благословення у Блаженнішого».

Далі відбудеться урочиста Літургія, яку очолить Патріарх. Прочани будуть молитися за мир в Україні та тих, хто зараз на війні захищає її. Про це РІСУ повідомитла Наталія Палій.

Як РІСУ повідомляла, 6-7 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженіший Святослав, Глава УГКЦ. 

«Паломництво з його чітко визначеним маршрутом і дорогою до мети може допомогти нам усвідомити наші такі часті відступи від праведної дороги, пригадати нашу загубленість і наші зради. Тож паломництва стають природним шляхом нашого навернення до Бога. Пройшовши такий шлях до себе, вернувшись до власного нутра і пізнавши, як далеко ми віддалилися від самих себе, від наших ближніх і від Бога, ми можемо з довірою переступити поріг святині, щоб тут зануритися в Божі милосердні обійми, очистити свою душу від тягаря гріха та відновитися силою і діянням Святого Духа», – навчає Блаженніший Святослав у Посланні до духовенства і вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі з нагоди Року Божого Милосердя.«В ювілейний рік Божого Милосердя будемо мати унікальну нагоду перейти через Двері Милосердя», – інформують організатори.

 Проща.jpg