Під Москвою побудували головний храм Росгвардіі

21 січня, 09:50
Суспільство
Зведення головного храму Росгвардіі завершено в підмосковній Балашисі.

Про це повідомив "Інтерфаксу" куратор "програми-200", депутат Держдуми Володимир Ресін.

Зараз закінчуються будівельно-монтажні, оздоблювальні та пуско-налагоджувальні роботи інженерних систем храму, додав він.

"На Різдво поточного року в храмі відбулося перше Богослужіння, а на свято Хрещення Господнього в храмі пройшла нічна Божественна Літургія, під час якої росгвардійці і жителі мікрорайону Дзержинський в Балашисі змогли зануритися в купіль", - розповів Ресін.

Велике освячення храму, який буде носити ім'я святого рівноапостольного князя Володимира, планується провести навесні-влітку.

У храмі встановлено унікальний різьблений іконостас з білого мармуру з обробкою червоним мармуром (ці кольори є і в геральдиці Росгвардіі). У храмовому комплексі розмістяться малий (хрестинний) храм, зал зборів, приймальня настоятеля, трапезна, господарські приміщення. Для дітей і дорослих будуть відкриті два класи недільної школи, гуртки хорового співу та образотворчого мистецтва. На прилеглій території облаштують дитячі ігрові майданчики і прогулянкові зони.

Рішення про будівництво Володимирського храму було прийнято Патріархом Кирилом і директором Росгвардіі Віктором Золотовим. У храмі буде розміщена ікона святого Володимира, яка зараз зберігається в Центральному музеї військ національної гвардії РФ.

Нагадаємо, у торік у червні у Москві Володимир Путін і Патріарх Кирил в річницю нападу Німеччини на СРСР урочисто "відкрили" головний храм ЗС РФ в парку "Патріот".

Освячення храму, присвяченого 75-річчю перемоги радянського народу у Другій світовій війні, планувалося на 6 травня, потім, через епідемію, було перенесено на 22 червня, потім на 14 червня.

На дверях новоосвяченого головного храму Збройних Сил Російської Федерації також помітили окультні символи, а саме “Чорне сонце”.