• Головна
  • Новини
  • Під проводом духовенства УПЦ відбудеться акція проти дітовбивства — "На захист життя"...

Під проводом духовенства УПЦ відбудеться акція проти дітовбивства — "На захист життя"

30.09.2010, 12:28
Під проводом духовенства УПЦ відбудеться акція проти дітовбивства — "На захист життя" - фото 1
У Євпаторії 30 вересня біля кафедрального собору св. Миколая з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ Лазаря (Швеця) відбудеться акція «На захист життя».

Свічка_пам'яті_1.jpgУ Євпаторії 30 вересня біля кафедрального собору св. Миколая з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського УПЦ Лазаря (Швеця) відбудеться акція «На захист життя». Духовенство єпархії відслужить молебень за примноження любові перед іконою з мощами «Святих мучеників 14 тисяч немовлят від Ірода у Вифлеємі убієнних».

Для того, щоб вшанувати пам’ять ненароджених дітей, які щодня помирають від абортів в Україні, участники молебню одночасно запалять свічки. Перед учасниками акції виступатимуть лікарі, представники громадських організацій.

За інформацією офіційного сайту Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ, під час акції оприлюднять «достовірну інформацію про аборти».

Також під час акції кожен охочий зможе зробити пожертву на будівництво в центрі Сімферопольського парку імені Шевченка першого в Криму храму-дзвіниці на честь 14 тисяч немовлят, убитих Іродом в Вифлеємі. Будівництво цього храм, як інформує прес-служба єпархії, стане актом покаяння всіх тих, на кому лежить гріх дітовбивства, місцем молитовної допомоги тим, кого ще можна від цього гріха вберегти.