• Головна
  • Новини
  • Після тривалої госпіталізації помер уже восьмий насельник Троїце-Сергієвої Лаври...

Після тривалої госпіталізації помер уже восьмий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

15.05.2020, 11:09
Після тривалої госпіталізації помер уже восьмий насельник Троїце-Сергієвої Лаври - фото 1
Після тривалої госпіталізації з Covid-19 14 травня помер насельник Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ єромонах Модест (Панченко).

Після тривалої госпіталізації з Covid-19 14 травня помер насельник Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ єромонах Модест (Панченко). Інформацію про це Порталу "Credo.Press" підтвердили співробітники гімназії (православного центру освіти) в Топоркові, приписаної до Лаври, в якому працював о. Модест. Він став 8-м насельником Лаври, який помер за останній місяць або безпосередньо через коронавирус, або через ускладнення інших хронічних захворювань, викликаних інфекцією.

За словами співробітників гімназії, о. Модест "запам'ятався своїм добрим характером, чуйним серцем і ясним розумом. Він весь світився завжди ... Адміністрація гімназії просить посилених молитов за упокій батька Модеста".

Останні дні свого життя єромонах Модест був підключений до апарату ШВЛ і перебував у стані медикаментозної коми, з якої не зміг вийти.

12 травня помер один з найстаріших насельників Лаври схиархимандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт Лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архимандрит Іліан (Племенюк) і єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавирус, ще кілька братів померли в цей же час від інших захворювань.