"Покажемо, як уміємо святкувати Водохреще", - Порошенко закликав прихильників прийти до суду 19 січня

18 січня, 10:54
Суспільство
"Покажемо, як уміємо святкувати Водохреще", - Порошенко закликав прихильників прийти до суду 19 січня - фото 1
Після оголошення 17 січня про те, що наступне засідання у Печерському районному суді у справі Петра Порошенка відбудеться 19 січня о 14.00, лідер "Європейської Солідарності" вийшов до своїх прихильників та подякував їм за велику підтримку.

Порошенко звернувся до прихильників та закликав підтримати його 19 січня, у свято Водохреща. Після чого організатори акції на підтримку Петра Порошенка також закликали протестувальників прийти на мітинг біля Печерського суду 19 січня о 13.00 після відвідування храмів.

У зверненні Петро Порошенко сказав:

"Сьогодні вони перейшли межу, намагаючись заарештувати п’ятого президента України, і щось в них пішло не так, бо першими встали на захист України прості українці. В першу чергу – члени партії “Європейська Солідарність”, її “молодіжки”, “Справи громад”, “Братів по зброї” і наших партнерів по всьому демократичному середовищу... На сьогоднішній день в них поки що цей сценарій зірвався... Не можна колоти країну, коли біля воріт стоїть ворог – Путін. П’ять років наша команда давала йому по зубах. П’ять років ми давали відсіч російській агресії.... П’ять років ми рухали країну в ЄС та НАТО. Час, друзі, об’єднатися і відновити рух до НАТО та ЄС. Час закінчити експерименти “зеленого” непотребу над нашою найкращою і улюбленою Україною. І сьогодні ми не виграли війну, ми навіть не виграли бій. Але ми точно зберегли позиції, не давши їм просунутись, нищивши Україну. І це стало можливим дякуючи вам...

Друзі, ви великі молодці. Друзі, ніде ні в кого немає такої команди, як у нас з вами, українська команда. Слава нашій команді! Слава Україні! Кажуть, що на Водохреще чорти здихають. Вони прийняли рішення, щоб оголошувати рішення на Водохреще, 19 числа. Домовились? Давайте їм покажемо на Водохреще, як ми вміємо святкувати велике християнське свято. Я вас всіх чекаю. Ви дуже круті. Ви великі молодці. Я вас дуже люблю".

Додамо, Державне бюро розслідувань 20 грудня 2021 року повідомило Порошенку про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичним організаціям у рамках справи про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій.

Порошенко з 17 грудня 2021 року перебував у дипломатичному турне. Він заявив, що повернеться до України 17 січня. Того ж дня Печерський райсуд Києва розглянув клопотання прокурора та ухвалив рішення про арешт майна Порошенка, яке, згідно з державними реєстрами, належить йому на праві власності, зокрема це об'єкти нерухомості, корпоративні права тощо.

Петро Порошенко прибув в Україну вранці 17 січня. В аеропорту його зустрічали кілька тисяч прихильників.

Біля будівлі Печерського районного суду м.Київ також зібралося кілька тисяч людей на підтримку Порошенка. Вони скандували: "Україні потрібен Порох!" Прихильники Порошенка не розходилися аж до завершення першого дня засідання суду.